Informace hotel Golden Beach Protaras - ****

Země: Kypr

Letovisko: Protaras

Popis hotelu Golden Beach Protaras:

Hotel, obklopený zahradou, nabízí svým klientům 3 restaurace, 3 bary, caffé shop, venkovní bazén s dětským bazénem, tenisové kurty, 1 kurt na squash, dětské hřiště, kadeřnictví, obchod se suvenýry a 2 plně vybavené konferenční místnosti. Dále „Golden Leisure Club“ kde mimo jiné najdete vyhřívaný bazén s jacuzzi, saunou a párou. Dále je klub vybaven posilovnou, soláriem a salónem krásy. Na pláži lze vyzkoušet nepřeberné množství vodních sportů. Hotel organizuje denní program pro děti a dospělé,různé tématické programy jako je např. řecká noc, BBQ, apod.,noční show a vystoupení.

Kvalita a hodnocení hotelu Golden Beach Protaras:****

Poloha:

Tento krásný hotel se nachází přímo u moře, na krásné pláži, cca 2,5 km od městečka Protaras, 7,5km od Paralimni, 55km od letiště v Larnace a 90km od hlavního města Nikósie. V okolí se nachází restaurace, bary, kavárny a obchůdky se suvenýry.

Pokoje:

Všech 228 pokojů s možností přistýlky je komfortně zařízeno s klimatizací, koupelnou, telefonem s přímou volbou, TV/SAT, minibarem, trezorem, fénem, přípojkou na internet a velkým balkónem.
Ostatni:
Web site: www.goldencoast.com.cy

Recenze hoteu Golden Beach Protaras - ****