Informace hotel Gasthof Bergfried -

Země: Lyžování v Rakousku

Letovisko: Dachstein West

Popis hotelu Gasthof Bergfried:

Čekají na Vás lahodná, vegetariánská či rakouská domácí jídla. K dispozici je restaurace, kde mají místo až 50 osob. Vedle restaurace se nachází velká společenská místnost se 120 místy k sezení. O relaxaci se za poplatek postará sauna, parní lázeň či vířivka (whirlpool).

Poloha:

Gasthof Bergfried (www.bergfried-hallstatt.net.ms) - nachází se cca 14 km od sjezdovek. Srdečně Vás vítáme v útulném hostinci Bergfried. Hostinec se nachází v poklidné oblasti, uprostřed překrásných jezer a hor v Solné komoře tzv. Salzkammergut. Najdete zde hory, solné doly, klikaté uličky, příkré schody, kostely, kostnici, domečky vystavené ve skále a mnoho dalších krás. Zde na Vás dýchají dějiny na každém kroku.Náš dům se nachází na úpatí hory Salzberg a je vzdálen pouhých 50 metrů od Hallstattského jezera. Před domem je vlastní parkoviště pro osobní auta a autobusy.

Pokoje:

Nabízíme Vám ubytování ve dvou- a vícelůžkových pokojích (celkem 71 postelí) s vlastním sociálním zařízením, telefonem, televizí. Některé pokoje jsou s balkónem.
Ostatni:
Dachstein West – Nejbližší kvalitní lyžařská oblast leží 60 km jižně od Salzburgu. 180 km od hranic se nachází areál na západní straně třítisícového Dachsteinu, očekává Vás 45 lanovek a vleků se 140 km sjezdovek všech úrovní, které nabízí lyžařská houpačka se středisky Gosau, Russbach, Annaberg spolu se střediskem Dachstein/Krippenstein, který se pyšní jednou z nejdelších sjezdovek /11km, výškové převýšení 1500m/. V obou místech i přes rozdílné výškové parametry najdete velmi kvalitní sněhové podmínky. Gosau je středisko s přímým spojením na vrcholy Hornspitz a Zwieselalm s pestrou sítí sjezdovek.Ta dále pokračuje přes další 2 údolí až do ca. 20 km vzdáleného Annabergu, kde lze opět „naskočit na lyžařskou houpačku“ přímo ze silnice tak, jako v Russbachu, kde jste v přímém kontaktu s kabinovou lanovkou na Hornspitz. Menší lyžařské areály jako Abtenau, St.Martin nebo Lungötz, jsou též součástí jednotného oblastního skipasu. V minulých letech byla nově otevřena 6-ti sedačková lanovka Hornspitzexpress a kabina pro 8 osob Panoramajet, letos se chystá v lyžařském areálu modernizace umělého zasněžování, rozšíření sjezdovek v části Zwieselalm a nový funpark pro snowboard v části Gosau – Hornspitz.

Recenze hoteu Gasthof Bergfried -