Informace hotel rezidence Borsat IV -

Země: Lyžování ve Francii

Letovisko: Tignes

Popis hotelu rezidence Borsat IV:

recepce (možno využít i jako nehlídanou úschovnu zavazadel), lyžárna, výtah, prádelna, parkování (venkovní a kryté za poplatek – doporučujeme objednat již v CK)

Poloha:

residence byla renovována v roce 2004 a nachází se v horní části čtvrtě Val Claret, cca 300 metrů od nákupního centra, lyžařský areál do 50 m

Pokoje:

myčka nádobí, kávovar, telefon a balkon ve všech studiích, TV (za poplatek), ve všech studiích a apartmánech je kuchyňský kout, nádobí, lednice, elektrický sporák, v ceně nejsou zahrnuty saponáty, prášek do myčky, toaletní papír, houbičky na mytí nádobí apod. většina studií a apartmánů (vyjma studií pro 2 osoby) mají balkon, chalety mají vlastní plně vybavenou kuchyňku, studia, apartmány nebo chalety označené např. 3/4, 5/6, 10/12 atd. mohou mít ve vybavení počet lůžek odpovídající skutečnému počtu přihlášených osob, tedy i nižší, než je maximální uvedený.

Spot a zábava:

TIGNES - je ideálním střediskem pro milovníky zimních sportů a to díky ledovci, který umožňuje lyžování po celý rok. Je součástí Savojských Alp a skládá se ze tří částí: Le Lavachet, Le Lac a nejvýše položený Val Claret.
Ostatni:
2100 - 3650 m n. m. Praha -> Tignes 1170 km

Recenze hoteu rezidence Borsat IV -