Informace hotel apartmány Rosenstockl Nassfeld - ****

Země: Lyžování v Rakousku

Letovisko: Nassfeld

Popis hotelu apartmány Rosenstockl Nassfeld:

Apartmánový dům s několika typy apartmánů, přímo poblíž Aparthotelu Forellenhof. U apartmánů zastavuje bezplatný skibus do lyžařského areálu Nassfeld. 4* komfortní apartmány; úschovna lyží; v ceně pobytu zahrnuto využívání sauny v Aparthotelu Forellenhof.

Kvalita a hodnocení hotelu apartmány Rosenstockl Nassfeld:****

Poloha:

Gundersheim se nachází v lyžařské oblasti Nassfeld, nedaleko Kirchbachu, 10 minut jízdy (12 km) od lanovky lyžařského areálu (Millennium Express).

Pokoje:

apartmán pro 4 osoby: dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem (pohovka), vlastní sociální zařízení (sprcha/koupelna + WC), kuchyňka, SAT/TV, rádio, balkón. Povlečení zahrnuto v ceně pobytu.

Spot a zábava:

nejlepší lyžování v Korutanech; lyžařský areál Nassfeld – Hermagor (610– 2200 m n. m.), největší lyžařské středisko v rakouských Korutanech při hranicích s Itálií v údolí Gailtal; celkem vleky propojují 3 sousedící údolí. Hlavní přístup do areálu je z parkoviště u hotelu Cube v Tropolachu, odkud jsou lyžaři během 15 minut přepraveni moderní, 8 km dlouhou lanovkou Millenium Express do srdce areálu – části Sonnenalpe Nassfeld. Celkem 110 km sjezdovek (63 % červených, 32 % modrých a 5 % černých. Mezi nejzajímavější patří závodní sjezdovka FIS dlouhá 3,6 km, která začíná pod vrcholem 2195 m vysoké hory Gartnerkofel.

Recenze hoteu apartmány Rosenstockl Nassfeld - ****