Informace hotel hotel Falkensteiner Carinzia - ****

Země: Lyžování v Rakousku

Letovisko: Nassfeld

Popis hotelu hotel Falkensteiner Carinzia:

Restaurace, lobby bar, pizzerie, apres ski bar, terasy, Wellness, Beauty a Fitness area – Acquapura Spa (2400 m2), v ceně: bazény (vyhřívané venkovní i vnitřní), whirlpool, odpočinkové místnosti, sauna, kardio fittness, koupelové boty a ručníky. Za poplatek: lázeňská péče, masáže, koupele, solárium, lázeňské suity pro 2 osoby.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Falkensteiner Carinzia:****

Poloha:

Vyhlášená lyžařská oblast Nassfeld se nachází v jižní části Korutan poblíž hranice s Itálií. Luxusní hotel se nachází 50 m od lanovky Millennium Express vedoucí ke sjezdovkám.

Pokoje:

luxusní 4* hotel; dvoulůžkové pokoje s koupelnou/WC, sedací soupravou, minibarem, fénem, balkónem, SAT/TV, telefonem, rádiem, trezorem a s internetovým připojením.

Spot a zábava:

Wellness, Beauty a Fitness area – Acquapura Spa (2400 m2), v ceně: bazény (vyhřívané venkovní i vnitřní), whirlpool, odpočinkové místnosti, sauna, kardio fi tness, koupelové boty a ručníky. Za poplatek: lázeňská péče, masáže, koupele, solárium, lázeňské suity pro 2 osoby. nejlepší lyžování v Korutanech; Lyžařský areál Nassfeld – Hermagor (610 až 2200 m n. m.), největší lyžařské středisko v rakouských Korutanech při hranicích s Itálií v údolí Gailtal; celkem vleky propojují 3 sousedící údolí. Hlavní přístup do areálu je z parkoviště u hotelu Cube v Tropolachu, odkud jsou lyžaři během 15 minut přepraveni moderní, 8 km dlouhou lanovkou Millenium Express do srdce areálu – části Sonnenalpe Nassfeld. Celkem 110 km sjezdovek (63 % červených, 32 % modrých a 5 % černých). Mezi nejzajímavější patří závodní sjezdovka FIS dlouhá 3,6 km, která začíná pod vrcholem 2195 m vysoké hory Gartnerkofel.

Recenze hoteu hotel Falkensteiner Carinzia - ****