Informace hotel Rezidence Concordia a Malibu Cavolia - ***

Země: Lyžování v Itálii

Letovisko: Valle Biois

Popis hotelu Rezidence Concordia a Malibu Cavolia:

úschovna lyží, parkoviště.

Kvalita a hodnocení hotelu Rezidence Concordia a Malibu Cavolia:***

Poloha:

Valle Biois - Falcade - Residence Concordia a Malibú Cavolia*** , residence se nachází cca 300 m od centra města Caviola, lyžařské vleky jsou vzdáleny 2 km, zastávka skibusu je 200 m od rezidence.

Pokoje:

vedle sebe se nacházející dvě nové apartmánové rezidence, apartmány jsou prostorné a na vynikající úrovni. Bilo 3/5 - ložnice s manželskou postelí (možnost přistýlky), prostorná obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem, sociální zařízení. Trilo 6/8 - ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 lůžky nebo v případě podstřešní místnosti 4 lůžka, velká obývací místnost s kuchyňským koutem a 1 nebo 2 rozkládacími divany, sociální zařízení. Velmi prostorné apartmány, některé jsou v podkroví (s dostatečně vysokým stropem) a některé jsou dvouposchoďové.

Spot a zábava:

Lyžařská nabídka je různorodá a bohatá nejen pro sjezdové lyžaře, ale i pro běžkaře. Volný čas je ve Falcade a v Caviole možné trávit na kluzišti, anebo na sáňkařských dráhách, v hospůdkách s country hudbou, v hotelových barech s živou hudbou anebo ve „skibaru“, který je otevřen až do pozdních nočních hodin.

Recenze hoteu Rezidence Concordia a Malibu Cavolia - ***