Informace hotel San Antonio Hotel Bugibba - ****

Země: Malta

Letovisko: Bugibba

Popis hotelu San Antonio Hotel Bugibba:

hotel se nachází v živém centru střediska Bugibba - Saint Paul's Bay na severu ostrova, jen 15 km od hlavního města La Valetta.Vybavení: recepce se směnárnou, klienti zde mají také možnost pronájmu auta, zakoupení výletů či připojení se na internet. Hotelovým hostům je k dispozici kadeřnictví, velký venkovní bazén s prostornou terasou na slunění, dětský bazén a klub, velké welness centrum (fitness, vnitřní vyhřívaný bazén, jacuzzi, sauna a pára zdarma, masáže, aerobic a kosmetická péče za poplatek), na vyžádání hlídání dětí a parkování uvnitř hotelu. Hotel má 3 bary, 3 restaurace a také zázemí pro pořádaní konferencí a obchodních jednání.

Kvalita a hodnocení hotelu San Antonio Hotel Bugibba:****

Poloha:

Cca 20 km od Valletty a cca 35 min. z letiště, v zálivu St. Paul?s Bay se nacházejí moderní letoviska Bugibba-Qawra, která zaznamenala rychlý rozvoj v posledních letech. Pěkná přímořská promenáda, nesčetné množství obchodů, restaurací, barů a diskoték, kasino, Multiplex Cinema, přitažlivé okolí a dobré autobusové spojení do Valletty patří k jejich hlavním devizám. Pláže jsou zde skalnaté.

Pokoje:

Ubytování: 295 kvalitně vybavených klimatizovaných pokojů s TV, rádiem, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů. Standardní pokoje mají balkon a výhled do ulice, za příplatek lze výhled směrem k moři.

Pláž:

cca 100 m nově vybudovaná menší písečná pláž. Dále v okolí kamenité pláže, oblíbená písečná pláž ve Zlatém zálivu je vzdálena cca 15 min. místní dopravou. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu a na terasách zdarma, na pláži za poplatek.

Spot a zábava:

šipky a stolní tenis zdarma. Na pláži vodní sporty (šnorchlování, potápění, výlety lodí s proskleným dnem, pronájem kajaků a šlapadel atd.). Animační programy po celý den.

Recenze hoteu San Antonio Hotel Bugibba - ****