Informace hotel Manaus - ***

Země: Ostrov Mallorca - Španělsko

Letovisko: El Arenal

Popis hotelu Manaus:

2 výtahy, 2 společenské místnosti s TV, bar, klimatizovaná jídelna, bazén s lehátky a slunečníky, dětské brouzdaliště, dětský klub s programem, kulečník, stolní tenis, Večerní zábavné programy, diskotéky.

Kvalita a hodnocení hotelu Manaus:***

Poloha:

hotel je situován do slepé ulice v klidnější části letoviska, poblíže jachtového přístavu a s výhledem na piniový háj. V okruhu cca 5minut chůze od hotelu najdete obchody, bary, restaurace, supermarkety a diskotéky, vodní park Aquacity cca 10 min. chůze od hotelu.

Pokoje:

dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím (fén na vlasy) a možností až 2 přistýlek jsou vybaveny stropním ventilátorem, balkonem, minibarem, telefonem, televizorem. Trezor na pokoji za poplatek. Dětské postýlky na vyžádání.

Pláž:

Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 600 m od hotelu, ve stejné vzdálenosti za jachtovým přístavem skalnatější pobřeží vhodné pro potápění. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Odvoz na pláž zdarma pondělí až pátek.

Spot a zábava:

bazén, dětské brouzdaliště, dětský klub s programem, kulečník, stolní tenis, večerní zábavné programy, diskotéky, zábavný park Aquacity, vodní a plážové sporty
Ostatni:
*klidnější část letoviska * nedaleko zábavného parku Aquacity * bezprostřední blízkost barů, restaurací a diskoték * široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře * odvoz na pláž zdarma pondělí až pátek

Recenze hoteu Manaus - ***