Informace hotel Riu El Mansour - ****

Země: Tunisko

Letovisko: Mahdia

Popis hotelu Riu El Mansour:

Hotel, postavený v maursko arabském stylu s interiéry obloženými mramorem, nabízí širokou škálu aktivit a výborné služby hotelové sítě „RIU“. Nachází se v turistické zóně Mahdie v zahradě hned u písečné pláže.50 km od letiště v Monastiru, 200 km od letiště v Tunisu, 6 km od centra Mahdie. Vybavení Hotelu-Venkovní bazén s brouzdalištěm, terasa na slunění s lehátky, matracemi a slunečníky, gril pod širým nebem a venkovní bar, vnitřní bazén, sauna, fitness, masáže, kadeřník, klimatizace ve veřejných prostorech, centrální bar, snack bar, maurská kavárna, restaurace, výtahy, konferenční sály, diskotéka, butiky, lehátka a slunečníky na pláži.

Kvalita a hodnocení hotelu Riu El Mansour:****

Poloha:

Necelých 40 km jižně od Monastiru se nachází krásné rybářské městěcko zvané Mahdia. Každé ráno časně ještě za tmy vyráží stovky rybářských lodí na moře za svým živobytím. Mahdia je postaveny v typickém maurském stylu a její bílé domky, kopule mešit a tyčící minarety okouzlí každého návštěvníka. V centru městečka najdete mnoho různých obchodů, restaurací, kaváren a možností k zábavě. Pláž v Mahdii patří k nejkrásnějším v Tunisku s krásným jemným pískem, moderní hotely zajišťují dostatečný komfort k prožití pohodové dovolené na nepřeplněných plážích.

Pokoje:

Pěkně zařízené pokoje s koupelnou, odděleným WC, telefonem, klimatizací, minibarem, TV/SAT na požádání, bezpečnostní schránkou a terasou nebo balkonem.

Pláž:

v zahradě hned u písečné pláže.

Spot a zábava:

Různé vodní a plážové sporty jako vodní šlapadla a lyžování, vodní pólo, windsurfing, plachtění, parasailing, jízda na banánu, volejbal, tenisové kurty, aerobic, animace, zábava, výlety, herna, kulečník, stolní tenis, hrací automaty, společenské hry atd. V dosahu: jízda na koních a velbloudech.Pro děti-Venkovní brouzdaliště, dětské hřiště, místnost na hraní, miniklub. Hlídání dětí na požádání a za poplatek.
Ostatni:
Vhodné pro dvojice a rodiny s dětmi, mnoho možností a veškerý komfort.

Recenze hoteu Riu El Mansour - ****