Informace hotel Occidental Grand Monastir - ****

Země: Tunisko

Letovisko: Monastir

Popis hotelu Occidental Grand Monastir:

Tento velmi oblíbený hotel leží přímo u pěkné písečné pláže v oblasti Skanes - Monastir. Poblíž hotelu se nacházejí dvě golfová hřiště.200 m od letiště v Monastiru (letový koridor je veden mimo hotelovou zónu, tudíž letový provoz nemá žádný vliv na chod hotelu), 154 km od letiště v Tunisu, 6 km od středu města Monastir a 17 km od centra města Sousse. Venkovní bazén s brouzdalištěm, vnitřní bazén, terasa a travnatá plocha na slunění s lehátky, matracemi a slunečníky, gril pod širým nebem, venkovní bar, vnitřní bar, maurská kavárna, diskotéka, konferenční sál, jacuzzi, sauna, turecké lázně, fitness, kadeřník.

Kvalita a hodnocení hotelu Occidental Grand Monastir:****

Poloha:

Malebný přístav se 100 obyvateli se chlubí krásným palacem a Mauzoleem s osmihraným minaretem a kopulemi, v přístavu kotví jachty a ve staré čtvrti Charaga najdete mnoho zajímavých památek, které na každého Evropana působí exoticky. Mezi Monastirem a Sousse bylo v poslední době postaveno několik moderních hotelových komplexů přímo u krásné nepřeplněné písečné pláže, které sem lákají turisty z celého světa. Monastir je ideální místo k prožití odpočinkové dovolené spojené s návštěvou tradičního města s jeho kouzelnou atmosférou. Vzdálenost od letiště v Monastiru 10 km, od letiště v Tunisu 150 km .

Pokoje:

Komfortně zařízené pokoje s koupelnou, WC, telefonem, TV/SAT, balkónem a minibarem (na požádání k pronajmutí). Pokoje jsou speciálně odhlučněny.

Pláž:

přímo u pěkné písečné pláže

Spot a zábava:

Pro děti-Venkovní brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub, animační programy. Služby v ceně-vodní, plážové a jiné aktivity jako tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, aerobic,vodní gymnastika, lukostřelba, ping-pong, minigolf, animační programy, plážový servis. Služby za poplatek-masáže, tenisové kurzy, fitness, motorové vodní sporty, sauna, jízda na koni, pronájem trezoru a ledničky. GOLF.
Ostatni:
Vhodné pro: Dvojice a rodiny s dětmi, které hledají prostorný hotel s pěkným interiérem v maursko - arabském stylu.

Recenze hoteu Occidental Grand Monastir - ****