Informace hotel Les Pyramides - **

Země: Tunisko

Letovisko: Nabeul

Popis hotelu Les Pyramides:

Oficiální místní kategorie***. Hotelový komplex je tvořen dvoupatrovou hlavní budovou a řadou bungalovů (hosté jsou ubytováváni ve všech objektech). Hotel se nachází u hotelu Kheops, v rozlehlém parku. V hotelovém areálu je k dispozici krytý bazén, brouzdaliště, snack-bary u bazénu a na pláži, pizzerie, noční klub s diskotékou, butik, maurská kavárna. Hotel doporučujeme méně náročným klientům.

Kvalita a hodnocení hotelu Les Pyramides:**

Poloha:

Hotel je umístěn ve společné zahradě s hotelem Kheops, u písčité pláže, ve vzdálenosti 800 m od centra města Nabeul, 65 km od Tunisu, hlavního města Tuniska a 10 km od Hammametu.

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha), klimatizací, telefonem, balkonem nebo terasou. Trezor na recepci za poplatek.

Pláž:

Široká písčitá pláž u hotelu. Lehátka a matrace na pláži za poplatek. Plážový bar.

Spot a zábava:

Sauna, turecké lázně, masáž, tenisový kurt, minigolf, dětské hřiště. Hotel organizuje pro hosty animační a večerní programy. Na pláži existuje možnost provozování mnoha vodních sportů – vodní lyže, vodní šlapadla, vodní skútry, paragliding, motorové čluny (za poplatek).
Ostatni:
Polopenze - snídaně kontinentální rozšířená formou bufetu a večeře formou bufetu.

Recenze hoteu Les Pyramides - **