Informace hotel Coralia Club Palm Beach Sousse - ***

Země: Tunisko

Letovisko: Sousse

Popis hotelu Coralia Club Palm Beach Sousse:

Tento klubový hotel je tvořen dvěma budovami a areálem bungalovů. Disponuje vstupní halou s recepcí a směnárnou, restaurací, dětským jídelním Koutkem, 2 bary, trezory na recepci (za poplatek), prádelnou, butikem a půjčovnou automobilů. Oficiální kategorie: prázdninový klub

Kvalita a hodnocení hotelu Coralia Club Palm Beach Sousse:***

Poloha:

Hotel se nachází v nádherné zahradě v centru města Sousse. V okolí jsou obchody a restaurace. Leží 8 km od přístavu Port El Kantaoui, 20 km od letiště v Monastiru a 120 km od letiště v Tunisu.

Pokoje:

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, stropním ventilátorem, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž:

Písečná pláž s jemným pískem leží přímo u hotelu.

Spot a zábava:

Venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, velký krytý bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, denní a večerní animační programy pro děti a dospělé, miniklub (v období hlavní sezóny) s velice bohatým celodenní programem (hry, sporty, malování, představení, poznávání přírody), 4 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), ping-pong, plážový volejbal, basketbal, petanque, lukostřelba, diskotéka. Zapůjčení míčků, tenisových raket, pálek a společenských her. Zapůjčení plážových osušek za poplatek. Masáže, vodní sporty na pláži a padák za člunem (za poplatek). Golfové hřiště v Port El Kantaoui 6 km od hotelu. Kasino 5 min chůze od hotelu.

Recenze hoteu Coralia Club Palm Beach Sousse - ***