Informace hotel Sea Sight hotel Alanya - ****

Země: Turecko

Letovisko: Alanya

Popis hotelu Sea Sight hotel Alanya:

klimatizovaná hlavní restaurace s barem, bar u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka, slunečníky a matrace u bazénu zdarma), snack bar, stolní tennis, šipky, TV místnost. Hotel zajišťuje občasné animační programy.

Kvalita a hodnocení hotelu Sea Sight hotel Alanya:****

Poloha:

Hotel SEA SIGHT****, (ALANYA – městská část Obagöl) www.primerhotels.com Příjemný moderní nově postavený hotel vyšší střední kategorie se nachází v blízkosti centra oblíbeného letoviska Alanya v druhé linii hotelů. Vzdálenost od centra Alanye přibližně 3 km (výborné spojení místními minibusy tzv. dolmuši), od letiště v Antalyi je vzdálený 145 km. Nedaleko hotelu najdeme množství obchodů a restaurací. Hotel je vhodný nejen pro milovníky aktivnější dovolené, kteří rádi využijí lákadel a možností rušného centra Alanye, ale na své si zde přijdou i rodiny s dětmi.

Pokoje:

pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací, TV se Sat., telefonem, balkónem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek), koupelnou (toaleta + fén). Celková kapacita hotelu je 125 pokojů.

Pláž:

pěkná široká písečná pláž (při vstupu do vody mohou být oblázky) je od hotelu oddělena místní komunikací, vzdálena je zhruba 100 m. Lehátka a slunečníky za poplatek. Možnost vodních sportů.

Recenze hoteu Sea Sight hotel Alanya - ****