Informace hotel Club Nergis Beach Marmaris - ***+

Země: Turecko

Letovisko: Marmaris

Popis hotelu Club Nergis Beach Marmaris:

Hotel se nachází 600 m od centra Marmarisu a 98 km od letiště v Dalamanu.Hotel nabízí restauraci a několik barů, restauraci á la carte, konferenční prostory, místnost se satelitní TV, směnárnu, internet (za poplatek), čistírnu, zahradu a terasu.

Kvalita a hodnocení hotelu Club Nergis Beach Marmaris:***+

Poloha:

Marmaris je známé turisticky nejatraktivnější letovisko západního pobřeží Turecka na břehu Egejského moře. Leží u široké zátoky lemované dlouhými písečnými plážemi s krásným panoramatem hor a zelených hájů. Najdete tu také největší přístaviště jachet v Turecku, klidnější místa s romantickými uličkami, rušnější nákupní centra a na své si přijdou i milovníci rušného nočního života. Asi 7 km od Marmarisu se nachází část Icmeler, která nabízí překrásné široké písečné a oblázkové pláže, které získaly ocenění EU za čistotu – Modrou vlajku. Toto místo můžeme doporučit všem, kteří chtějí strávit odpočinkovou dovolenou. Všudypřítomná nádhera okolních hor, které jakoby vystupovaly přímo z průzračného moře, Vám dá zapomenout na veškeré starosti všedního dne a prožijete tak dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Pokoje:

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem, trezorem (za poplatek) a balkonem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Pláž:

Písčitá pláž u hotelu

Spot a zábava:

Je zde pro Vás připravena sauna a fitness centrum. Pro děti miniklub, animační programy, hlídání dětí (za poplatek), hřiště, bazén. Služby v ceně Animační programy,2 venkovní bazény, bazén pro děti. Lehátka, slunečníky a matrace jsou zdarma k dispozici u bazénu i na pláži. Služby za poplatek Za poplatek aerobic, šipky, biliár, stolní tenis a vodní sporty, hlídání dětí (za poplatek),

Recenze hoteu Club Nergis Beach Marmaris - ***+