Informace hotel Chalupa Jizerka Desná -

Země: ČR - SR

Letovisko: ČR-Jizerské Hory

Popis hotelu Chalupa Jizerka Desná:

Velmi stylová a moderně vybavená chalupa nabízí ve svém přízemí dva samostatné apartmány (každý s vlastním vchodem), které mohou být pronajímány buďto samostatně nebo zvlášť. 1. patro objektu je celé uzavřeno pro potřeby majitele, který jej však v průběhu pobytu rekreantů využívá jen zcela výjimečně. Apartmány jsou stejné. Vstupní chodba (věšák, lavice), z níž je přístupné zázemí a obytná kuchyň (kuch. kout, stůl+lavice a židle, šatní skříň, lůžko, krbová kamna). Za obytnou kuchyní je ložnice (lůžka, skříň).

Poloha:

Chalupa Jizerka se nachází u obce Desná v Jizerských horách. Zcela nová, ale stylově postavená chalupa, je umístěna na polosamotě na okraji lesa u horské řeky, která přímo u objektu skýtá ideální podmínky ke koupaní. Bezprostřední okolí objektu, stejně jako celé Jizerské hory a sousední, jen pár kilometrů vzdálené Krkonoše, skýtají ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření a další. V zimním období najdeme v blízkém okolí nepřeberné množství upravených lyžařských svahů a ideálních hřebenových běžeckých stop.

Pokoje:

MAX. 4 osob (4 lůž., 0 přist.). Při zakoupení obou apartmánu - max.8osob!Apartmán A ložnice (3x1l.), obytná kuchyň (1x1l.) Apartmán B ložnice (3x1l.), obytná kuchyň (1x1l.). STRAVOVÁNÍ:vlastní vybavená kuchyně-kuch. linka, el. sporák+trouba, varná konvice, lednice.SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ:WC samostatné, koupelna – sprchový kout, umyvadlo, T+S – průtokový ohřívač.

Spot a zábava:

KOUPÁNÍ:řeka u objektu vytváří přírodní bazén (cca 10 x 12 m, h - 1,5 m) – lze zde zastavit přítok vody, což zajišťuje ohřev vody sluncem; přehrada Jablonec nad Nisou, krytý bazén a aqua park v Liberci (24 km). LYŽOVÁNÍ:více vleků v obci, lyžařský areál Špičák (3 km), Harrachov (12 km), Jizerská magistrála – upravený terén pro běžkaře. VÝLETY:turistika a cykloturistika Jizerské hory a Krkonoše, přehrada Souš, Mumlavské vodopády, sklářské muzeum Harrachov, houbaření.
Ostatni:
El. energie se v topném období hradí na místě dle skutečné spotřeby.JINÉ INFORMACE:Lze zakoupit i jako celou kapacitu (pro 8 osob.).Způsob vytápění v zimním období-krbová kamna,el.přímotopy.Doplňková vybavenost: zahr.gril.Vlak: Desná - 1,5 km.Bus: Desná - 1 km.Nástup na pobyt: 15.00-19.00 hod.Předání objektu při ukončení: do 10.00 hod.Jiné informace:1.patro objektu je k dispozici majiteli.Příjezd za zhoršených podmínek (déšť, sníh)v zimním období raději s řetězy,nutno si proházet parkovací místo.

Recenze hoteu Chalupa Jizerka Desná -