Informace a recenze hotel Hotel Park Budva - ***

Země: Černá Hora

Letovisko: Budva

Popis hotelu Hotel Park Budva:

recepce s posezením, restaurace s terasou, aperitiv bar, květná zahrada a parkovací plocha u hotelu, možnost pronájmu automobilu, sejf za poplatek, pláž s plážovým servisem za poplatek.

Kvalita a hodnocení hotelu Hotel Park Budva:***

Poloha:

hotel Park se nachází na samotném začátku Budvanské pláže uprostřed zeleného parku bujné subtropické vegetace. Alej palem Vás přivede k jednotlivým obchůdkům, restauracím, barům a diskotékám na Budvanské promenádě. Hotel je po kompletní renovaci a svou polohou je již několik let atraktivním místem pro mnoho hostů.

Pokoje:

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, balkonem/francouzským oknem, klimatizací, minibarem, SAT-TV. Pokoje jsou orientovány na mořskou stranu či s pohledem na hory.

Pláž:

oblázkově-písčitá pláž je od hotelu vzdálena jen pouhých 20 m. Možnost lehátek a slunečníků za poplatek, sprchy na pláži.

Spot a zábava:

poblíž hotelu se nachází široká nabídka zábavy a sportu! Nepřeberné množství vodních sportů na pláži, skluzavky, tobogány, vodní skútry, vodní lyžování, kolotoče, herny, internet kavárny, plážové bary, obchůdky, butiky apod.

Recenze hoteu Hotel Park Budva - ***