Informace a recenze hotel Zlatna Obala - ***

Země: Černá Hora

Letovisko: Sutomore

Popis hotelu Zlatna Obala:

hlavní recepce s telefonní centrálou a možností využití sejfu, hostům slouží restaurace, velká venkovní terasa, kavárna, aperitiv bar s terasou, obchůdky, terasa s hudbou, ambulance.

Kvalita a hodnocení hotelu Zlatna Obala:***

Poloha:

hotelový komplex leží v jižní části Sutomore, jen 1 km pěší chůze po promenádě od centra letoviska Sutomore. Je jedním z nejzelenějších koutů poloostrova Ratac. Komplex Zlatna Obala získal název podle přilehlé idylické „Zlaté“ pláže. Čeká Vás hřejivý svět průzračné vody oblázkové pláže a upravených ploch na opalování a vychází vstříc překrásné dovolené. Pavilony jsou propojeny s centrální recepcí, jakož i dalšími objekty cestičkami a schůdky. V Sutomore se nachází železniční stanice na trati Bělehrad - Bar. Autobusové linky směřují odsud do Baru i Kotoru.

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje v pavilonech s možností přistýlky a situované na mořskou stranu mají vlastní příslušenství, telefon, lednici a balkon nebo terasu.

Pláž:

písečná a štěrková, v bezprostřední blízkosti objektu, vybavená lehátky, slunečníky (za poplatek) a sprchou se sladkou vodou.

Spot a zábava:

Klientům je k dispozici vnitřní bazén s mořskou vodou (otevřený mimo hlavní sezónu), dále kulečník, stolní tenis, vodní sporty na pláži. Konají se zde večerní programy na terase, která se rozprostírá přímo nad mořem.
Ostatni:
*Pro klienty, kteří mají rádi rušnější život, doporučujeme využít veškeré možnosti, které skýtá řada podniků a restaurací v nedalekém centru Sutomore. * - umístění v těsné blízkosti pláže - klidnější prostředí - pokoje na mořskou stranu - nevhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí (jsou zde schody)

Recenze hoteu Zlatna Obala - ***