Informace hotel hotel Aloe I Thassos - **

Země: Řecko

Letovisko: Thassos-Skala Potamias


Kvalita a hodnocení hotelu hotel Aloe I Thassos:**

Poloha:

Velice pěkný a útulný rodinný hotel vzdálený necelých 100m od pláže. Nabízíme ubytování jak v jeho starší části ALOE I, tak i v nové ALOE II.

Pokoje:

ALOE I - dvoulůžkové standardně zařízené pokoje. K dispozici je lednička, telefon. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC) a samostatný balkon. Na chodbě je společná malá kuchyňka s elektrickým vařičem. Některé pokoje jsou s výhledem na moře.ALOE II - dvou a třílůžková prostorná studia, některá s možností přistýlky. Všechna studia jsou účelně vybavena standardním nábytkem a kuchyňským koutem s lednicí a elektrickým vařičem. Každé studio má k dispozici vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC) a samostatnou terasu. Některé pokoje jsou s výhledem na moře.

Pláž:

Pláž je rozlehlá písčitá vzdálená cca 100m s pozvolným vstupem do moře. Vybrat si můžete i z široké nabídky vodních sportů.

Spot a zábava:

široká nabídka vodních sportů.
Ostatni:
Stravování: ALOE I - snídaně v ceně. ALOE II - vlastní stravování, možno dokoupit snídaně. Stravovat se lze v mnoha blízkých restauracích a tavernách. Hodnocení CK: Velice oblíbený hotel s výhledy na moře a blízko pláže. Vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro všechny ostatní věkové kategorie.

Recenze hoteu hotel Aloe I Thassos - **