Informace hotel Vila Athanasia Vrasna -

Země: Řecko

Letovisko: Chalkidiki-Nea Vrasna

Popis hotelu Vila Athanasia Vrasna:

Tato rodinná vila leží 70 m od písečné pláže naproti vile Anna, v blízkosti centra letoviska Nea Vrasna (výhodná poloha pro večerní procházky i koupání). Nedaleko jsou taverny, obchody a pekárna.

Poloha:

Nea Vrasna je velmi oblíbené letovisko, které je společně s Vrasnou Paralia a Agios Georgios součástí Vrasny, která leží ve Strymonijském zálivu mezi městečky Stavros a Asprovalta. Tato vyhlášená letoviska spojují 12 km dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které je známé svou čistotou a léčebnými účinky. Celé pobřeží je lemováno celoročně zeleným pohořím Kerdilia. Nea Vrasna nabízí promenády s fontánami, tavernami a obchody, které večer ožijí a rozjasní tak celé pobřeží. Hudba z mnoha taveren či barů jistě přiláká k příjemné procházce podél moře až k městu Asprovalta. V Nea Vrasně jsou půjčovny aut, motocyklů a kol. Naleznete zde také cukrárny, pekárny a obchody otevřené do pozdních nočních hodin. Řecké speciality můžete ochutnat v jedné z mnoha místních taveren. Doporučujeme Vám navštívit městečka Stavros nebo Asprovaltu, která jsou snadno dostupná příjemnou procházkou. Rovněž si nenechte ujít koupání na překrásných plážích nedaleko městečka Olympiáda s archeologickým komplexem Stagira.

Pokoje:

standardně zařízené třílůžkové pokoje se nacházejí v přízemí. Mají velkou terasu se zahradním nábytkem, zařízeným kuchyňským koutem, sprchou a WC.

Pláž:

70 m od písečné pláže

Ostatni:
Stravování: vlastní. Možnost dokoupení večeří v 50 m vzdálené taverně U Zina přímo na pobřeží.

Recenze hoteu Vila Athanasia Vrasna -