Informace hotel Riu Royal Garden Palace - *****

Země: Djerba - Tunisko

Letovisko: Djerba

Popis hotelu Riu Royal Garden Palace:

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, snack bar, noční klub, maurská kavárna, diskotéka, připojení k internetu za poplatek, bazén, - lehátka a slunečníky zdarma, krytý bazén, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště, minimarket, kadeřnictví, konferenční místnost, skluzavky.

Kvalita a hodnocení hotelu Riu Royal Garden Palace:*****

Poloha:

Hotel je situovaný uprostřed krásné zahrady, která ho odděluje od písčité pláže s jemným pískem.Hotel se službami na vysoké úrovni uspokojí i velmi náročného klienta a je vhodný pro klienty všech generací a i pro rodiny s dětmi.

Pokoje:

Dvoulůžkový pokoj,možnost 1 přistýlky,individuálně ovladatelná klimatizace,telefon, TV, minibar,vlastní sociální zařízení / koupelna s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů,WC /, trezor zdarma,balkon nebo terasa

Pláž:

Hotel je od široké písečné pláže oddělen pouze nádhernou zahradou.Písčitá pláž, lehátka a slunečníky zdarma,plážový bar, vodní sporty za poplatek.

Spot a zábava:

Tenisové kurty,nepravidelné večerní programy,vířivka,stolní tenis,volejbal,plážový volejbal,fittness,kulečník,sauna,masáže,salon krásy,půjčovna kol

Recenze hoteu Riu Royal Garden Palace - *****