Informace hotel Reemyvera Aqua Hurghada - ***

Země: Egypt

Letovisko: Hurghada

Popis hotelu Reemyvera Aqua Hurghada:

Příjemný hotelový komplex se rozkládá kolem velkého bazénu, přímo u písečné pláže. Vzdálenost od letiště je cca 15 km, od centra Hurghady je hotel vzdálen cca 20 km. Do centra Hurghady je možné se dostat autobusovým spojením.

Kvalita a hodnocení hotelu Reemyvera Aqua Hurghada:***

Poloha:

Komplex se skládá z několika třípatrových budov, má k dispozici vstupní halu s recepcí (možnost pronájmu sejfu), lobby bar, hlavní restauraci, restauraci s italskými specialitami a restauraci s egyptskými specialitami, orientální kavárna, snack bar, diskotéku, minimarket, směnárnu, obchod se suvenýry, připojení k internetu, 2 bazény (jeden se skluzavkami pro děti), lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, dětský bazén, miniklub a dětské hřiště. Dále můžete v hotelu využít tenisové a squashové kurty, stolní tenis, masáže, saunu, jacuzzi, biliárd anebo jízdu na koni. Na pláži k dispozici vodní sporty. K tomuto komplexu patří i Reemyvera Aqua Park 3*. Jedná se o křídlo hotelu Reemyvera blízko bazénu s tobogánem, vzdáleného cca 500 m od pláže. V tomto křídle nabízíme též možnost ubytování.

Pokoje:

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek mají klimatizaci, vlastní sociální příslušenství (koupelna s vanou nebo sprchou, WC), sat TV, telefon, minibar, balkon nebo terasu. Fén je k dispozici na recepci zdarma.
Ostatni:
Doporučení CK: Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme i rodinám s dětmi. Hotel nabízí i bezbariérové pokoje.* www.sunsmilehotels.com.

Recenze hoteu Reemyvera Aqua Hurghada - ***