Informace hotel hotel Bali Blue Bay - ***

Země: Kréta - Řecko

Letovisko: Bali

Popis hotelu hotel Bali Blue Bay:

Hotel je vybaven recepcí, barem, restaurací. Na střeše hotelu se nachází bazén s terasou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Bali Blue Bay:***

Poloha:

Bali - menší středisko, které je vzdáleno 45 km západně od Heraklionu, je velmi působivé a klidné. Je zde několik pláží a nad samotným městečkem se tyčí rozsáhlé pohoří. Nový hotel Bali Blue Bay byl otevřen v létě 2004. Hotel má výhodnou polohu. Nachází se cca 100 m od pláže a cca 250 m od centra letoviska Bali. Hotel je postaven nad nejkrásnější zátokou v Bali.

Pokoje:

V hotelu jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře a jsou vybaveny zcela novým nábytkem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Klimatizace, lednička, TV v každém pokoji zdarma.

Pláž:

Hotel se nachází přímo nad malými romantickými plážemi (100 m), na větší pláž je vzdálenost cca 200m. Pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do moře. Na pláž vede cesta z kopce.

Spot a zábava:

bazén, rybaření a potápění.
Ostatni:
Doporučení CK: Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Zvláště tento hotel doporučujeme ke strávení romantické dovolené. Stravování: Snídaně se podávají v hotelové restauraci formou bufetu.

Recenze hoteu hotel Bali Blue Bay - ***