Informace hotel chalet Alpina Lodge -

Země: Lyžování ve Francii

Letovisko: Les Deux Alpes

Popis hotelu chalet Alpina Lodge:

recepce, lyžárna, místnost pro úschovu zavazadel, parkování (venkovní zdarma, kryté za poplatek 40 EUR – nutno rezervovat předem)

Poloha:

chalet se nachází 100 m od centra střediska a nákupního centra, lyžařský areál do 50 m

Pokoje:

ve všech studiích a apartmánech je SAT/ TV, trezor, fén v koupelně. STUDIO 2/4: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, v předsíni palanda, plně vybavená kuchyň s myčkou nádobí, troubou a mikrovlnnou troubou, koupelna a WC oddělené.2 POKOJE 4: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, pokoj s manželskou postelí nebo palandou nebo se 2 samostatnými lůžky, plně vybavená kuchyň s myčkou nádobí, troubou a mikrovlnnou troubou, koupelna a WC oddělené, balkon.3 POKOJE 8: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 samostatnými lůžky, palanda v předsíni, plně vybavená kuchyň s myčkou nádobí, troubou a mikrovlnnou troubou, 1 nebo 2 koupelny a WC oddělené, balkon. 4 POKOJE 10: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, 2 pokoje – každý s manželskou postelí, 2 pokoje – každý se dvěma samostatnými lůžky, pokoj s palandou, plně vybavená kuchyň s myčkou nádobí, troubou a mikrovlnnou troubou, 2 koupelny a 2 WC oddělené, balkon.

Spot a zábava:

Středisko má díky velmi dobrému systému umělého zasněžování (78 sněhových děl) záruku dobrých sněhových podmínek od prosince až do května. Přímo v lyžařském areálu najdete 7 horských restaurací a občerstvení, ve středisku pak desítky dalších a kromě toho i 4 noční kluby, 9 piano barů, kino, knihovnu, celou řadu obchodů, pro příznivce aktivního odpočinku se nabízí kluziště o velikosti 1500 m², 2 sportovní centra (venkovní vyhřívaný bazén, sauna, hammam, jacuzzi, squash, lezecká stěna, posilovna) a bowling.
Ostatni:
Stravování: vlastní

Recenze hoteu chalet Alpina Lodge -