Informace hotel Coral Gardens hotel Hikkaduwa - ***

Země: Srí Lanka

Letovisko: Hikkaduwa

Popis hotelu Coral Gardens hotel Hikkaduwa:

nejlepší hotel ve známém středisku vodních sportů, umístěný v centru letoviska na malém poloostrově, takže ho obklopuje z jedné strany záliv a z druhé korálový útes. Vhodné pro klienty, kteří si přejí prožít dovolenou v živějším letovisku a v hotelu s vynikající stravou, doporučujeme i pro rodiny s dětmi. Vybavení: asijská a mezinárodní kuchyně i speciality z mořských plodů, bar u bazénu, diskotéka, bazén s částí pro děti, fitness, menší centrum zdraví s možností masáží, aromaterapií, bylinnými koupelemi atd.

Kvalita a hodnocení hotelu Coral Gardens hotel Hikkaduwa:***

Poloha:

Díky korálovému útesu s nejlepší možností šnorchlování a potápění na západním pobřeží se zde nachází jedna z nejpopulárnějších pláží na Srí Lance. Rušné město, 91 km od Colomba, se spoustou restaurací, barů a obchodů se táhne podél silnice a pláže cca 3 km. Vhodné pro milovníky aktivní dovolené - dobré místo pro surfaře, vyjížďky po jezeře s mnoha druhy ptáků atd.

Pokoje:

154 klimatizovaných pokojů s výhledem na moře a hudebním kanálem, pokoje odpovídají standardu 3*.

Pláž:

písečná pláž přímo u hotelu.

Spot a zábava:

squash, plážový volejbal, stolní tenis, široký výběr vodních sportů (šnorchlování, potápění, rybaření, projížďky na lodích se skleněným dnem, plachtění atd.), večerní živá zábava.

Recenze hoteu Coral Gardens hotel Hikkaduwa - ***