Stát: Turecko

Informace o letovisku Marmaris:

Egejská riviéra Egejská riviera je poměrně novou oblastí letní rekreace v jihozápádním cípu Turecka na rozhraní Egejského a Středozemního moře. Celá oblast je křižovatkou kultur, a proto lze pobyt u moře výhodně kombinovat s výlety k antickým památkám a přírodním zvláštnostem Malé Asie. Velkou předností je možnost vyrazit na nedaleké řecké ostrovy například Rodos a poznat během dovolené v Turecku i krásy a kulturu Řecka.
Klientům, kteří preferují koupání v kombinaci s rušným nočním životem doporučujeme pobyt ve středisku Marmaris - Icmeler. Pro milovníky dovolené v klidném prostředí uprostřed nedotčené přírody a na plážích, které patří k nejkrásnějším ve středomoří, je optimální volbou oblast Fethiye. Není bez zajímavosti, že v žebříčku nejkrásnějších světových pláží se Fethiye umístila na vynikajícím 3. místě.
Marmaris Turisticky nejatraktivnější část západního pobřeží Turecka. Toto středisko se rozprostírá okolo široké zátoky lemované písečnou pláží s krásným panorámátem hor a zelenými háji. Marmaris je typické historické městečko, jehož historii můžeme sledovat již od 11. století, s romantickými uličkami. Transfer z letiště v Dalamánu trvá cca 100 minut.