Informace hotel Club Justiniano Alanya - ****

Země: Turecko

Letovisko: Alanya

Popis hotelu Club Justiniano Alanya:

Tato prázdninová vesnička leží na svahu v nádherné zahradě v Okurcular přibližně 35 km od Alanye a 90 km od letiště v Antalyi. K dispozici je 491 pokojů. Dopravu zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Kvalita a hodnocení hotelu Club Justiniano Alanya:****

Poloha:

Živé a oblíbené prázdninové letovisko na břehu Středozemního moře. Město dvou pláží, tajemných jeskyní, historických staveb a v okolí města tradiční turecké vesničky vsazené mezi olivové plantáže. Leží ve východní části Turecké riviery, asi 130 km od města Antalya. Historii Alanye připomínají zbytky kamenné pevnosti nacházející se na skalnatém výběžku svažujícím se do moře. Ten kdo jednou navštíví toto město s třpytící se hladinou moře a klenbou mohutných hor v pozadí, nebude mít žádné pochybnosti o tom, proč se právě tato oblast stala jedním z nejvyhledávanějších turistických letovisek. V centru Alanye naleznete mnoho úzkých uliček plných obchůdků, kaváren a restaurací. Také večerní a noční život v Alanyi je velmi bohatý. V okolí Alanye se nacházejí prázdninové vesničky s hotely většinou vyšší kategorie, za mnohé zmiňme např. Oba, Konakli, Incekum, Avsallar či Okurcalar.

Pokoje:

koupelna, WC, vysoušeč vlasů, trezor, satelitni TV, minibar, balkón, klimatizace

Pláž:

soukromá písčitá pláž přímo u hotelu, lehátka i slunečníky zdarma u bazénu i na pláži.

Spot a zábava:

restaurace a la carte, bar, konferenční místnost, TV místnost, disko, miniklub pro děti, animace, internet, sauna, turecké lázně, dětské hřiště, bazény, dětský bazén, krytý bazén, tenis, stolní tenis, biliár, basketbal, plážový volejbal, lukostřelba, fitness, aerobik, šipky, playstation, jacuzzi, restaurace s terasou; za poplatek - internet, sauna, biliár, surfování, obchody, kadeřník, prádelna, lékař, vodní sporty na pláži, masáže, pronájem automobilů, osvětlení při tenise
Ostatni:
www.justinianohotels.com

Recenze hoteu Club Justiniano Alanya - ****