Informace hotel Golden Bay Larnaka - *****

Země: Kypr

Letovisko: Larnaka

Popis hotelu Golden Bay Larnaka:

Plně klimatizovaný hotel svým klientům nabízí vstupní halu s recepcí, několik restaurací a barů, kavárnu, tavernu, noční klub, společenskou a konferenční místnost, obchod se suvenýry, minimarket, kadeřnický salon, bazén s dětským brouzdalištěm terasu na slunění (lehátka a slunečníky zdarma), krytý bazén, salón krásy.

Kvalita a hodnocení hotelu Golden Bay Larnaka:*****

Poloha:

Luxusní hotel vhodný pro všechny náročné klienty,kteří ocení jeho kvalitní služby.Luxusní hotel, který je obklopen nádhernou subtropickou zahradou, se nachází přímo u krásné písečné pláže a cca 8 km od centra Larnaky (pravidelné autobusové spojení). V okolí naleznete obchody, restaurace, kavárny.

Pokoje:

Elegantně zařízené pokoje mají koupelnu/ WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, TV/sat., rádio, minibar, trezor (za poplatek) a balkon.

Pláž:

Hotel leží přímo na písečné pláži (lehátka a slunečníky za poplatek).

Spot a zábava:

3 tenisové kurty, hřiště na basketbal, biliár, stolní tenis, herna, vodní sporty na pláži (lyžování, windsurfing, paragliding, potápění s odborným dohledem), fitness, sauna, masáže.Hotel pořádá zábavné programy - kyperský večer s folklórním vystoupením, taneční večery a různé kabarety.Pro děti: Dětské brouzdaliště, dětský klub, hřiště, zábavné programy, možnost hlídání dětí (na vyžádání), dětské židličky v restauraci.

Recenze hoteu Golden Bay Larnaka - *****