Informace hotel hotel Lordos Larnaka - ****

Země: Kypr

Letovisko: Larnaka

Popis hotelu hotel Lordos Larnaka:

Velkolepě řešené venkovní bazény s vodopádem a kaskádami propojené můstky, bazének s jacuzzi, oddělený dětský bazén s ostrovem pokladů. Mini vodní park se skluzavkou, dětský koutek a zahrada. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži (zdarma), tenisové kurty s osvětlením, stolní tenis a volejbal, vnitřní vyhřívaný bazén, kulečník, hrací automaty, dobře vybavené fitcentrum, sauna, masáže, parní lázeň. Směnárna, trezor, hlídání dětí, salónek, konferenční sál, místnost s internetem a kancelářským vybavením, kadeřnický salón, prádelna, kavárna, obchod se suvenýry, několik restaurací a barů, vyhlídková terasa, parkoviště. Na pláži velmi bohatá nabídka vodních sportů. Hotel pořádá různé společenské a zábavní programy .

Kvalita a hodnocení hotelu hotel Lordos Larnaka:****

Poloha:

Oblíbený hotel je situován v klidné části přímo u dlouhé písečné pláže, v blízkosti hotelu je promenáda , nedaleko vodní park. Do centra je možné se dopravit pravidelnou městskou linkou.

Pokoje:

V 2-lůžkových pokojích s možností přistýlky, možnost rodinných pokojů, které mají 1 místnost se 2 pevnými lůžky a palandou pro děti, vybavených koupelnou se sprchou a vanou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem (některé programy za poplatek), rádiem, minibarem a balkónem. Většina pokojů má boční výhled na moře. Přímý výhled na moře a zahradu je za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek).

Pláž:

přímo u dlouhé písečné pláže - volně se svažující do moře

Spot a zábava:

Vvenkovní bazény s vodopádem a kaskádami propojené můstky, bazének s jacuzzi, oddělený dětský bazén s ostrovem pokladů. Mini vodní park se skluzavkou, dětský koutek a zahrada. Tenisové kurty s osvětlením, stolní tenis a volejbal, vnitřní vyhřívaný bazén, kulečník, hrací automaty, dobře vybavené fitcentrum, sauna, masáže, parní lázeň. Místnost s internetem . Na pláži velmi bohatá nabídka vodních sportů. Hotel pořádá různé společenské a zábavní programy .
Ostatni:
STRAVOVÁNÍ: Polopenze (cca 4x týdně formou bufetu, 3x týdně formou menu). NÁŠ NÁZOR: Nejoblíbenější hotel, vynikající služby i cenová dostupnost, doporučujeme včasnou rezervaci, ideální i pro rodiny s dětmi.

Recenze hoteu hotel Lordos Larnaka - ****